Rodina spolu

Motto projektu:

„Nikdy nedoženete čas, který jste svým dětem nevěnovali, když byly v hnízdě,malé a zranitelné.“

Každá rodina vyhrává, protože společně strávený čas je největší výhrou!

„Rodina spolu“ v roce 2018

Rodina spoluKomise pro mládež, mimoškolní činnost a sociálně právní ochranu dětí Rady města Dubňany pořádá projekt „Rodina spolu“, který si klade za cíl utužit rodinné vazby a podpořit společně strávený čas s dětmi. Projekt je určen rodinám z Dubňan, které mají minimálně 1 dítě ve věku 3 – 15 let. Bude zahájen v prosinci letošního roku a ukončen v srpnu roku následujícího. Rodina se zájmem o účast se zaregistruje na recepci městského úřadu a obdrží tzv. pas a pořadové číslo. Zaregistrovat se může do konce února 2018. Spolu pak rodina plní 10 jednoduchých úkolů v čase a při příležitosti, kterou si sama zvolí a získává tak do pasu potvrzení (razítka) na určených místech, např. v MŠ, ZŠ, KIC nebo na městském úřadě. Po odevzdání vyplněného pasu opět na recepci městského úřadu, obdrží rodina tzv. rodinnou vstupenku na koncert Bena Cristovaa s datem konání 1. 9. 2018 a má šanci získat jednu z pěti hodnotných cen. Losování se uskuteční v průběhu vystoupení zpěváka o níže uvedené ceny:

1.      Stan + 4 spacáky

2.      Zahradní nábytek (dřevo, kov) – stůl a 6 židlí

3.      Gril

4.      Elektronické šipky

5.      Poukaz na bowling s večeří na Želvě v hodnotě 1 000 Kč

Bližší informace obdržíte na recepci městského úřadu.

Ve školním roce 2016/2017 vyhráli:

1.místo Rodinná celodenní vstupenka do Aquaparku Moravia Pasohlávky Olexovi

2.místo Vstupenka do rodinného zábavního parku Ottovi

3.místo Poukaz na rodinné sportování a občerstvení ve SC Želva Netušilovi

4. místo Kolekce dětských knížek  Křížkovi

5. místo Soubor dětských deskových her Žažovi

Ve školním roce 2015/2016 vyhráli:

1.místo  Rodinná celodenní vstupenka do Aquaparku Moravia Pasohlávky VYHRÁLA RODINA ŠEVELOVA

2.místo  Trampolínka VYHRÁLA RODINA JANDOVA

3.místo Poukaz na společné profesionální foto rodiny VYHRÁLA RODINA PŘÍKAZSKÁ

4. místo Kolekce dětských knížek VYHRÁLA RODINA OHÁŇKOVA     5. místo Soubor dětských deskových her VYHRÁLA RODINA ŠABOVA

CENU ÚTĚCHY DORT VYHRÁLA RODINA ŠŤASTNÁ, VELKÉ UZNÁNÍ ZA KRÁSNÉ ZPÍVÁNÍ ZÍSKALA RODINA OTTOVA A DUROŇOVA