Změny ve třídě Kočičky

02.04.2023

Informace pro rodiče dětí ze třídy Kočičky:

Milí rodiče,

chtěla bych Vás informovat o změnách, které v této třídě probíhají.

Ze zdravotních důvodů je v dočasné pracovní neschopnosti zástupkyně ředitelky Monika Ševelová, která učí ve třídě Kočičky.

Předpokládáme, že nastoupí do školky nejdříve v září 2023.

V Kočičkách učí i p.uč Bůčková, která plánuje od června nastoupit na mateřskou dovolenou.

Začátkem března tedy do třídy nastoupila nová paní učitelka Vendula Blahová z Dubňan.

Známe ji z dřívějška, kdy v naší škole absolvovala praxi v rámci studia na střední škole v oboru učitelství pro mateřské školy.

Je tedy začínající kvalifikovanou učitelkou, je jí 21 let a ještě studuje učitelství na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Ráda umožňuji v naší školce praxe studentům a studentkám pedagogických škol. Všímám si, jak se staví k práci, jaký vztah mají k dětem, jestli si umí poradit s větší skupinkou dětí, jak umí zaujmout apod.

Vendulku jsem poznala na praxi před několika lety a ocenila jsem její nasazení i v rámci akcí školy, kterých se dobrovolně a ráda aktivně zúčastnila i nad rámec svých povinností (námořnická noc ve školce).

Proto věřím, že posílí náš tým pedagogů, paní uč. Šárka jí za tři měsíce předá své zkušenosti a pokud se jí u nás bude líbit a podaří se jí skloubit práci se studiem na vysoké škole, bude u nás pracovat i od září, kdy se jí jako uvádějící učitelka ujme p.uč.Ševelová.

Takové máme plány.

Srdečně zdraví

Jana Ilčíková

Stránky vytvořil a zprovoznil Jiří Pytela